1. kolejka: Pogoń Mogilno vs. Sparta

Stało się! Po 252 dniach przerwy od ostatniego ligowego meczu, w końcu wracamy do gry! Dziś, 1 sierpnia, rozegramy pierwszy mecz ligowy sezonu 2020/2021 IV ligi kujawsko - pomorskiej. 

Na pierwszy ogień czeka nas wyjazdowy pojedynek z zawsze groźną, szczególnie na własnym boisku, Pogonią Mogilno. Ostatni nasz wyjazd do tego miasta zakończył się porażką 1-3. W ostatnim meczu pomiędzy tymi drużynami okazaliśmy się jednak zdecydowanie lepsi, gdyż 14 września 2019 roku, podczas 7. kolejki ubiegłego sezonu, pokonaliśmy Pogoń na własnym terenie aż 4-0. Do rewanżu już nie doszło, ze względu na pandemię. 

Trener Łukasz Kaliszewski w spotkaniu z Pogonią nie będzie mógł skorzystać z kilku doświadczonych zawodników, m.in. Rupińskiego, Gajkowskiego oraz Koczura. W kadrze jest jednak wielu głodnych gry młodzieżowców, którzy z całą pewnością będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony. Prawdopodobnie w pierwszym składzie zadebiutuje dziś pozyskany z Unii Susz Jakub Gula. 

Arbitrem głównym spotkania będzie Pan Łukasz Zasada z Włocławka. 

Początek meczu w Mogilnie o godzinie 15:00. Zapraszamy na nasze kanały społecznościowe na relację tekstową, bezpośrednia relacja wideo przeprowadzona przez Pogoń Mogilno będzie dostępna tu: