16. kolejka: Sportis Łochowo vs. Sparta

W ostatnim meczu wyjazdowym rundy jesiennej Sparta zagra na wyjeździe z bardzo dobrze spisującym się beniaminkiem - Sportisem Łochowo. 

Drużyna z Łochowa tak naprawdę powstała dopiero w 2018 roku i w swoim pierwszym w historii sezonie w IV lidze radzi sobie bardzo dobrze - po 15. kolejkach zajmuje 3 miejsce, z dorobkiem 29 punktów i bilansem 9-2-4. Z wynikiem 31 strzelonych bramek Sportis ma jedną z najlepszych ofensyw w lidze, a gwiazdą drużyny jest Marcin Krzywicki - były piłkarz m.in. Widzewa Łódź.  

W ostatniej kolejce Sportis wysoko przegrał w Rypinie - 0:3. 

Spartanie z kolei nie mają ostatnio najlepszych humorów. Pod koniec października przerwali trwającą bardzo długo passę bez porażki na wyjeździe, ulegając Liderowi we Włocławku 1:3, a następnie po raz kolejny przegrali na własnym boisku - tym razem 0:1 z Orlętami Aleksandrów Kujawski. Do gry wraca jednak zawieszony za czerwoną kartę Adam Reise, więc siła rażenia w ataku zdecydowanie wzrośnie. 

Spotkanie poprowadzi arbiter Tomasz Szpunar. 

Początek meczu w Łochowie w sobotę, 16 listopada, o godzinie 13:00. Zapraszamy do śledzenia relacji na naszych mediach społecznościowych.