17. kolejka: Sparta vs. Cuiavia Inowrocław

Pora na ligowe ostatki - w ostatni meczu w tym roku, w 17. kolejce ligowej zmierzymy się na własnym obiekcie z Cuiavią Inowrocław. 

Cuiavia to rywal z dolnej części tabeli - zajmuje obecnie 14. miejsce z dorobkiem 14 punktów, ale nad przedostatnim miejscem w tabeli ma tylko 4 oczka przewagi, także potrzebne są im ligowe punkty. Warto jednak zaznaczyć, że Cuiavia ma dwa mecze mniej rozegrane niż Sparta. Ich bilans bramkowy nie powala, bowiem jest to 16 bramek strzelonych i aż 32 stracone. Dotychczasowy bilans drużyny z Inowrocławia to 4 zwycięstwa, 2 remisy i 7 porażek. 

Spartanie są zdecydowanym faworytem tego meczu. Drużyna jest na fali i gra coraz lepiej, aż szkoda, że runda już się kończy. Ważne jest jednak, aby po trzech zwycięstwach i cennym remisie we Włocławku, rok zakończyć pewną wygraną. 

Cuiavia na pewno nie jest przeciwnikiem, który wybitnie nam "leży", bowiem w ubiegłym sezonie, w 5. kolejce wygrała w Brodnicy aż 4-0, co było bolesną porażką, za którą brodniczanie na pewno będą chcieli się zrewanżować. 

Początek meczu w Brodnicy w sobotę o godzinie 12:00. Spotkanie poprowadzi arbiter główny Szymon Rutkowski. 

Zapraszamy na transmisję oraz relację na nasze media społecznościowe.