Kujawianka - Sparta 0-1

W meczu 27. kolejki Sparta Brodnica pokonała na wyjeździe Kujawiankę Izbica Kujawska 1-0. Było do drugie z rzędu zwycięstwo brodniczan, co jest dobrym prognostykiem przed następnym ligowym spotkaniem - hitowym spotkaniu z liderującą Unią Janikowo.

Mecz rozpoczął się pechowo dla Sparty, bowiem już w 7 minucie z boiska z powodu urazu musiał zejść Adrian Kural, a w jego miejsce pojawił się Dawid Bocian. Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło - Bocian w 43 minucie trafił do siatki i wyprowadził Spartę na prowadzenie.

Jak się później okazało - było to bardzo ważne trafienie, bowiem zapewniło brodniczanom 3 punkty. Kujawianka - Sparta 0-1.

Skład Sparty: Wiśniewski - Ciechowski, Banasiak, Koczur (żk 73', Brzóska 76') , Janczak (k) - Rupiński, Gajkowski (źk 64'), Brzuszczak (Martyniuk 88'), Grudziński (Panek 85'), Zalewski - Kural (Bocian 7', gol 43')

Sędziował: Adrian Sławkowski