Sparing: Sparta - Motor 7-1

Wysokim zwycięstwem zakończył się trzeci sparing Sparty przed nowym sezonem. Brodniczanie pokonali Motor Lubawa aż 7-1.

Od samego początku Sparta przejęła zdecydowanie inicjatywę i stwarzała sobie wiele okazji. W 6 minucie Marcin Rupiński nie wykorzystał karnego, a kilka minut później sędzia ponownie wskazał na 11 metr. Tym razem do piłki podszedł Dawid Bocian i pokonał bramkarza gości, otwierając wynik spotkania. Kolejne bramki strzelali: Rupiński (piękny strzał z rzutu wolnego), Kural, Banasiak, Kaczyński, Martyniuk, Janczak

Skład Sparty: Wiśniewski, Janczak, Brzóska, Banasiak, Cellmer, Bocian, Gajkowski, Rupiński, Brzuszczak, Reise, Kural
Na zmiany wchodzili: Wiśniewski, Czupryński, Martyniuk, Ciechowski, Kaczyński, Łazowski, Sarnowski

Kolejny sparing w sobotę o godzinie 9:30 - przeciwnikiem Jeziorak Iława