Terminarz na sezon 2019/2020

Znamy już terminarz na sezon 2019/2020 IV ligi. Pierwszy mecz sezonu Sparta rozegra w Chełmży, 10 sierpnia. Tydzień później pierwsze spotkanie domowe - rywalem będzie BKS Bydgoszcz. 

Pełna rozpiska: 

1. kolejka 4. ligi - 10/11 sierpnia 2019
Budowlany BKS Bydgoszcz - Lech Rypin
Chemik Moderator Bydgoszcz - Zawisza Bydgoszcz
Sportis Łochowo - Włocłavia Włocławek
Legia Chełmża - Sparta Brodnica
Lider Włocławek - Kujawianka Izbica Kujawska
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Pogoń Mogilno
Piast Złotniki Kujawskie - Notecianka Pakość
Pomorzanin Toruń - Chełminianka Chełmno
Unia Gniewkowo - Cuiavia Inowrocław

2. kolejka - 15 sierpnia
Chełminianka Chełmno - Piast Złotniki
Chemik Moderator Bydgoszcz - PomorzaninToruń
Cuiavia Inowrocław - Legia Chełmża
Kujawianka Izbica Kujawska - Orlęta Aleksandrów Kujawski
Notecianka Pakość - Lider Włocławek
Pogoń Mogilno - Sportis Łochowo
Sparta Brodnica - BKS Bydgoszcz
Włocłavia Włocławek - Unia Gniewkowo

3. kolejka - 18 sierpnia
BKS Bydgoszcz - Cuiavia Inowrocław
Sportis Łochowo - Kujawianka Izbica Kujawska
Lech Rypin - Sparta Brodnica
Legia Chełmża - Włocłavia Włocławek
Lider Włocławek - Chełminianka Chełmno
Orlęta - Notecianka Pakość
Piast Złotniki - Chemik Moderator Bydgoszcz
Pomorzanin Toruń - Zawisza Bydgoszcz
Unia Gniewkowo - Pogoń Mogilno

4. kolejka - 24/25 sierpnia
Zawisza Bydgoszcz - Sparta Brodnica
Cuiavia Inowrocław - Lech Rypin
Włocłavia Włocławek - Budowlany KS Bydgoszcz
Pogoń Mogilno - Legia Chełmża
Kujawianka Izbica Kujawska - Unia Gniewkowo
Notecianka Pakość - KS Sportis Łochowo
Chełminianka Chełmno - Orlęta Aleksandrów Kujawski
Chemik Moderator Bydgoszcz - Lider Włocławek
Pomorzanin Toruń - Piast Złotniki Kujawskie

5. kolejka 31 sierpnia - 1 września
Piast Złotniki Kujawskie - Zawisza Bydgoszcz
Lider Włocławek- Pomorzanin Toruń
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Chemik Moderator Bydgoszcz
KS Sportis Łochowo - Chełminianka Chełmno
Unia Gniewkowo - Notecianka Pakość
Legia Chełmża - Kujawianka Izbica Kujawska
Budowlany KS Bydgoszcz - Pogoń Mogilno
Lech Rypin - Włocłavia Włocławek
Sparta Brodnica - Cuiavia Inowrocław

6. kolejka - 7/8 września
Zawisza Bydgoszcz - Cuiavia Inowrocław
Włocłavia Włocławek - Sparta Brodnica
Pogoń Mogilno - Lech Rypin
Kujawianka Izbica Kujawska - Budowlany KS Bydgoszcz
Notecianka Pakość - Legia Chełmża
Chełminianka Chełmno - Unia Gniewkowo
Chemik Moderator Bydgoszcz - KS Sportis Łochowo
Pomorzanin Toruń - Orlęta Aleksandrów Kujawski
Piast Złotniki Kujawskie - Lider Włocławek

7. kolejka - 14/15 września
Lider Włocławek - Zawisza Bydgoszcz
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Piast Złotniki Kujawskie
KS Sportis Łochowo - Pomorzanin Toruń
Unia Gniewkowo - Chemik Moderator Bydgoszcz
Legia Chełmża - Chełminianka Chełmno
Budowlany KS Bydgoszcz - Notecianka Pakość
Lech Rypin - Kujawianka Izbica Kujawska
Sparta Brodnica - Pogoń Mogilno
Cuiavia Inowrocław - Włocłavia Włocławek

8. kolejka - 21/22 września
Zawisza Bydgoszcz - Włocłavia Włocławek
Pogoń Mogilno - Cuiavia Inowrocław
Kujawianka Izbica Kujawska - Sparta Brodnica
Notecianka Pakość - Lech Rypin
Chełminianka Chełmno - Budowlany KS Bydgoszcz
Chemik Moderator Bydgoszcz - Legia Chełmża
Pomorzanin Toruń - Unia Gniewkowo
Piast Złotniki Kujawskie - KS Sportis Łochowo
Lider Włocławek - Orlęta Aleksandrów Kujawski

9. kolejka - 28/29 września
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Zawisza Bydgoszcz
KS Sportis Łochowo - Lider Włocławek
Unia Gniewkowo - Piast Złotniki Kujawskie
Legia Chełmża - Pomorzanin Toruń
Budowlany KS Bydgoszcz - Chemik Moderator Bydgoszcz
Lech Rypin - Chełminianka Chełmno
Sparta Brodnica - Notecianka Pakość
Cuiavia Inowrocław - Kujawianka Izbica Kujawska
Włocłavia Włocławek - Pogoń Mogilno

10. kolejka - 5/6 października
Zawisza Bydgoszcz - Pogoń Mogilno
Kujawianka Izbica Kujawska - Włocłavia Włocławek
Notecianka Pakość - Cuiavia Inowrocław
Chełminianka Chełmno - Sparta Brodnica
Chemik Moderator Bydgoszcz - Lech Rypin
Pomorzanin Toruń - Budowlany KS Bydgoszcz
Piast Złotniki Kujawskie - Legia Chełmża
Lider Włocławek -UniaGniewkowo
Orlęta Aleksandrów Kujawski - KS Sportis Łochowo

11. kolejka - 12/13 października
KS Sportis Łochowo - Zawisza Bydgoszcz
Unia Gniewkowo - Orlęta Aleksandrów Kujawski
Legia Chełmża - Lider Włocławek
Budowlany KS Bydgoszcz - Piast Złotniki Kujawskie
Lech Rypin - Pomorzanin Toruń
Sparta Brodnica - Chemik Moderator Bydgoszcz
Cuiavia Inowrocław - Chełminianka Chełmno
Włocłavia Włocławek - Notecianka Pakość
Pogoń Mogilno - Kujawianka Izbica Kujawska

12. kolejka - 19/20 października
Zawisza Bydgoszcz - Kujawianka Izbica Kujawska
Notecianka Pakość - Pogoń Mogilno
Chełminianka Chełmno - Włocłavia Włocławek
Chemik Moderator Bydgoszcz - Cuiavia Inowrocław
Pomorzanin Toruń - Sparta Brodnica
Piast Złotniki Kujawskie - Lech Rypin
Lider Włocławek - Budowlany KS Bydgoszcz
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Legia Chełmża
KS Sportis Łochowo - Unia Gniewkowo

13. kolejka - 26/27 października
Unia Gniewkowo - Zawisza Bydgoszcz
Legia Chełmża - KS Sportis Łochowo
Budowlany KS Bydgoszcz - Orlęta Aleksandrów Kujawski
Lech Rypin - Lider Włocławek
Sparta Brodnica - Piast Złotniki Kujawskie
Cuiavia Inowrocław - Pomorzanin Toruń
Włocłavia Włocławek - Chemik Moderator Bydgoszcz
Pogoń Mogilno - Chełminianka Chełmno
Kujawianka Izbica Kujawska - Notecianka Pakość

14. kolejka - 2/3 listopada
Zawisza Bydgoszcz - Notecianka Pakość
Chełminianka Chełmno - Kujawianka Izbica Kujawska
Chemik Moderator Bydgoszcz - Pogoń Mogilno
Pomorzanin Toruń - Włocłavia Włocławek
Piast Złotniki Kujawskie - Cuiavia Inowrocław
Lider Włocławek - Sparta Brodnica
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Lech Rypin
KS Sportis Łochowo - Budowlany KS Bydgoszcz
Unia Gniewkowo - Legia Chełmża

15. kolejka - 9/10 listopada
Legia Chełmża - Zawisza Bydgoszcz
Budowlany KS Bydgoszcz - Unia Gniewkowo
Lech Rypin - KS Sportis Łochowo
Sparta Brodnica - Orlęta Aleksandrów Kujawski
Cuiavia Inowrocław - Lider Włocławek
Włocłavia Włocławek - Piast Złotniki Kujawskie
Pogoń Mogilno - Pomorzanin Toruń
Kujawianka Izbica Kujawska - Chemik Moderator Bydgoszcz
Notecianka Pakość - Chełminianka Chełmno

16. kolejka - 16/17 listopada
Zawisza Bydgoszcz - Chełminianka Chełmno
Chemik Moderator Bydgoszcz - Notecianka Pakość
Pomorzanin Toruń - Kujawianka Izbica Kujawska
Piast Złotniki Kujawskie - Pogoń Mogilno
Lider Włocławek - Włocłavia Włocławek
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Cuiavia Inowrocław
KS Sportis Łochowo - Sparta Brodnica
Unia Gniewkowo - Lech Rypin
Legia Chełmża - Budowlany KS Bydgoszcz

17. kolejka - 23/24 listopada
Budowlany KS Bydgoszcz - Zawisza Bydgoszcz
Lech Rypin - Legia Chełmża
Sparta Brodnica - Unia Gniewkowo
Cuiavia Inowrocław - KS Sportis Łochowo
Włocłavia Włocławek - Orlęta Aleksandrów Kujawski
Pogoń Mogilno - Lider Włocławek
Kujawianka Izbica Kujawska - Piast Złotniki Kujawskie
Notecianka Pakość - Pomorzanin Toruń
Chełminianka Chełmno - Chemik Moderator Bydgoszcz